CZ  ENG

OSVĚTLENÍ A VIDITELNOST

 

Revolights jsou revoluční cyklistická světla, která vynikajícím osvětlením vozovky a viditelností cyklisty ze všech úhlů pohledu zajišťují maximální bezpečnost jízdy.

 

Osvětlení

Revolights skvěle plní funkci světel a výborně osvětlují cestu. Na rozdíl od tradičních světlometů, které zaměřují světlo pouze na jedno místo, osvětlují Revolights rovnoměrně široký vertikální pás nejen na zemi, ale osvítí i dopravní značky a různé vyvýšené překážky. Díky nízkému umístění světlometů je jezdec schopen určit výšku překážek v cestě podle délky jejich stínu.

 

 

Viditelnost

Na rozdíl od tradičních světlometů, které svítí pouze jedním směrem, vrhá Revolights světlo v okruhu 360° stupňů a díky tomu je pro ostatní účastníky silničního provozu mnohem snazší vidět jezdce včas. To velmi významně zvyšuje bezpečnost, protože příčinou většiny nočních srážek cyklistů s auty je právě nedostatečná boční viditelnost.

 revo-360

 

VLASTNOSTI

 

Patentovaný Revolights systém osvětlení kola se skládá ze čtyř úzkých obručí LED diod - dvě přední bílé a dvě zadní červené, které jsou připevněny přímo na přední a zadní kolo vašeho bicyklu. Lithium-iontové baterie upevněné na přední a zadní ose kola jsou zdrojem pro LED diody. Baterie jsou lehké a dobíjejí se přes USB. Integrovaný akcelerometr, magnet zavěšený na rámu a na přední vidlici, řídí rychlost a směr svícení LED diod pro osvětlení pouze předního nebo zadního kola.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE

 

Nejdříve nasaďte čtyři speciální kuličkové držáky do výpletu kola. Zarovnejte držáky na obruči tak, aby k sobě pasovaly. Přišroubujte Revolights na své místo a veďte dráty směrem k náboji kola. Nainstalujte baterie, vyrovnejte magnety a jste připraveni na jízdu! Pro více informací shlédněte naše instalační video.

skyline-install-exploded-jpg

skyline-instalace

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.