CZ  ENG

NOVÝ A VYLEPŠENÝ SKYLINE 700c

  

Revolights Skyline je navržen tak, aby jeho instalace byla co nejjednodušší a je kompatibilnější a efektivnější než jeho předchůdce Revolights City.

K instalaci na každé kolo stačí pouze čtyři kuličkové držáky a několik šroubů. Kuličkové držáky jsou speciálně navrženy tak, aby byly kompatibilní s různými vzory výpletu a výškou ráfku. Skyline je vhodný pro většinu 700c/622 kol, která mají ve výpletu deset a více drátů a výšku ráfku včetně niplu menší než 42 mm. Vytvořením univerzálnějších držáků jsme byli schopni eliminovat použití dalšího materiálu, což přispívá k elegantnějšímu vzhledu kola.

 

9-cz-jpg

 

Kompatibilitu téměř se všemi vzory výpletu umožňuje jednoduchá instalace čtyřbodovým připevněním. Obruče jsou při instalaci nastavitelné tak, aby Skyline pasoval na šířku pláště 18-38 mm. V průběhu cyklistické sezóny tak můžete pláště libovolně měnit bez další instalace Revolights.

rl-sky-hw-jpg

 

ZVYŠUJEME STANDART BEZPEČNOSTI

 

S Revolights Skyline pokračujeme v naší snaze zvýšit bezpečnost noční jízdy na kole. Snažíme se, aby Revolights byl nejviditelnějším a nejbezpečnějším osvětlením cyklistických kol na trhu. Není divu, že Men's Journal označil Revolights jako "nejlepší osvětlení kola na světě."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.